Temat: Światowy Dzień Kota - zapraszamy na wybory na członków Kociej Partii i Kociego Rządu

ZAPROSZENIE

Z okazji Światowego Dnia Kota zapraszamy do udziału w ogłoszeniu wyników wyborów na członków Kociej Partii i Kociego Rządu, w dniu 17 lutego 2013 roku o godz. 12.00, w Klubie Traffic
w Warszawie, ul. Bracka 25.

WYBIERAMY KOCI RZĄD!

Jako że i koty i muzyka łagodzą obyczaje - zapraszamy do tej wspólnej akcji!

W ostatnim czasie panuje moda na różnego rodzaju debaty, przedstawianie alternatywnych premierów, ministrów, rządów. Redakcja KOCICH SPRAW wnikliwie obserwuje sytuację w sprawach kocich. Wspólnie z redakcyjnymi kotami stwierdzamy, że tegoroczna Nowelizacja Ustawy ds. Zwierząt nie chroni ich należycie i dlatego postanowiliśmy utworzyć Kocią Partię i Koci Rząd. Inspiracją naszej akcji jest kot - Stanley Tuxedo, który w kanadyjskim Halifaksie został oficjalnym kandydatem na burmistrza. Tuxedo ma swoją partię. Nasze koty nie chcą być gorsze!

Główne cele powołania KOCIEGO RZĄDU:

  • poprawa losu bezdomnych kotów;

  • zapobieganie ich niekontrolowanemu rozmnażaniu;

  • szerzenie empatii i miłości nie tylko do kotów.

Piątka kotów redakcyjnych KOCICH SPRAW wyraziła zgodę na kandydowanie na poszczególne stanowiska ministerialne, takie jak np.: Minister ds. Dachów i Drapaków, Minister bez Pracy i Potylicy Społecznej, Minister ds. Wyścigu Szczurów i Myszy, Ministrowie ds. Mamtowdupizmu i Tumiwisizmu, Minister ds. Kociej Drzemki. Do obsadzenia pozostają stanowiska: Minister bez Kultury, Minister KOCICH SPRAW i spraw kocich, Minister ds. Felinoterapii, Minister Obrony przed Nieczułymi Dwunożnymi i wiele innych.


Czytelnicy przesłali do redakcji KOCICH SPRAW kandydatury swoich kotów na poszczególne stanowiska wraz z fotografią, biografią, kocim programem wyborczym oraz propozycją ministerstwa, do którego chcą aplikować.

Wyniki wyborów ogłoszone będą podczas Światowego Dnia Kota w dniu 17 lutego 2013 roku o godzinie 12.00 w Klubie Traffic w Warszawie, ul. Bracka 25.

Wspólnie tworzymy alternatywny Koci Rząd! Akcja ta pomoże futrzakom - spopularyzuje ich humanitarne traktowanie. Mamy nadzieję, że dostarczy też wszystkim radości i uśmiechu, czego tak bardzo brakuje nam na co dzień.

Kot na Premiera! Kot na Ministra!

Wspólnie stwórzmy Kocią Partię i Koci Rząd!

Kto za kotami, łapka w górę!

Niech nasze „Miauuu!” usłyszy cały świat!

Każdy kot ma prawo do szacunku i opieki!

W zimie okienka w piwnicach ma ją być uchylone!
Dla każdego kocura ciepła rura!

Dla każdej kotki wrotki!

Obniżyć cenę kocimiętki!


Czas spędzony w towarzystwie kotów nigdy nie jest stracony” - Colette.
Nawet najmarniejszy kot jest arcydziełem” - Leonardo Da Vinci.

Patroni:  Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!; TOZ o/Warszawa
Organizator: Magazyn Kocie Sprawy

Kontakt:

Magdalena Bielicka, m.i.bielicka@kociesprawy.pl 603784255