Temat: Zostań wege na kolejny rok! 11 stycznia - Dzień Wegetarian

Akcja „Zostań wege na 30 dni!” ma już rok! W tym czasie ponad 12 tysięcy osób razem z nami postanowiło spróbować zostać wege i wyrzucić mięso ze swojego jadłospisu.

Spot promocyjny kampanii z udziałem takich osób jak Michał Piróg, Maja Ostaszewska, Natalia Przybysz i Agata Buzek doczekał się już ponad 31 tysięcy odsłon na Youtubie. Wiadomość o akcji „Zostań wege” błyskawicznie rozeszła się po portalach społecznościowych, nasze logo pojawiło się na blogach, a do akcji z dnia na dzień dołączały kolejne dziesiątki osób.

Nasza kampania obejmowała codzienny 30 dniowy mailing pełen przepisów, informacji, porad praktycznych i ciekawostek na temat wegetarianizmu. Jak bezpiecznie ułożyć dietę bezmięsną? Gdzie szukać składników mineralnych i witamin? Czy będąc wegetarianinem można uprawiać sport? I w końcu co ugotować na obiad? Pomyśleliśmy o wszystkim! Nasze maile pełne są przydatnych i sprawdzonych informacji.

Czy to działa? 93% ankietowanych uczestników zamierza kontynuować dietę wegetariańską po zakończeniu programu. Ponad połowa z nich przyznała oceniła kampanię na mocną piątkę!

Dziękuję Wam ogromnie!!! Dzięki tej akcji wiele się nauczyłam i mam nadzieję już nigdy nie wrócić do nie-wegetarianizmu ;)

dziękuję za pomoc. dzięki mejlom od was i odliczaniu tych 30 dni szybko zleciał mi czas i stałam się wegetarianką jakbym zawsze nią była :)

Odnośnie samej akcji – cud, miód i orzeszki! Naprawdę dobry pomysł. Niebyt długie maile, z ciekawymi i wartościowymi informacjami oraz miłą dla oka oprawą graficzną.

Dziękuje wam bardzo! Szkoda tylko że już minęło te 30 dni, chciała bym więcej takich listów. Kiedyś próbowałam wegetarianizmu, ale nie udało się, dzięki wam to się zmieniło, jeszcze raz bardzo dziękuje!

Dziękuję za super akcję, za mobilizacje i działanie :) Pozdrawiam

Więcej opinii dotyczących akcji znajdziecie na naszych stronach.

Bycie wegetarianinem jeszcze nigdy nie było tak proste! Wystarczy wejść na zostanwege.pl i zarejestrować się do kampanii wpisując swoje imię i nazwisko. Ile osób spróbuje diety wegetariańskiej w nowym, 2013 roku?

Strona internetowa kampanii „Zostań wege”

http://www.zostanwege.pl/

Opinie uczestników kampanii

http://www.zostanwege.pl/pierwsza-edycja/

http://www.blog.viva.org.pl/category/zostan-wege-na-30-dni/Kontakt:

emil@viva.org.pl

790 10 22 86