Temat: Zaproszenie na śniadanie prasowe - XII edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Wege

ZAPROSZENIE NA ŚNIADANIE PRASOWE

XII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA WEGE
Tydzień Wege to największa i najstarsza impreza promująca wegetarianizm i weganizm w Polsce. Tegoroczna edycja odbędzie się 12-20 maja i obejmie wiele wydarzeń na terenie Warszawy oraz kilkunastu innych miast w całej Polsce.

Serdecznie zapraszamy na śniadanie prasowe dla dziennikarzy, podczas którego opowiemy, co wyjątkowego przygotowaliśmy na tegoroczną edycję Tygodnia Wege.

Śniadanie odbędzie się 11 maja o 11.00 w restauracji Ambasada, ul. Foksal 1.

W spotkaniu wezmą udział:

–  Katarzyna Gubała –  koordynatorka kampanii “Zostań wege na 30 dni” fundacji Viva, autorka książek, m.in. “Warzywa górą!”

–  Violetta Domaradzka i Robert Zakrzewski –  organizatorzy Biegu Wegańskiego, autorzy książek “Kuchnia dla biegaczy”i “Love Vegan”

–  Malka Kafka – właścicielka sieci restauracji Tel Aviv (partner wydarzenia) i autorka książki “God Food”

–  Patricia Homa i Joanna Lotkowska z ProVeg Polska –  organizatorki targów VeggieWorld Warszawa

Tydzień Wege to ogólnopolska akcja, która ma pokazać społeczeństwu, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa dieta oraz jak dzięki niej możemy stać się zarówno zdrowsi, jak i lepsi dla zwierząt i świata. Na nasze śniadanie prasowe zaprosiliśmy influencerów, którzy opowiedzą o pozytywnym wpływie diety na wiele obszarów życia: modę, środowisko, urodę, zdrowie...

Szczegółowy program Ogólnopolskiego Tygodnia Wege znajduje się na stronie www.tydzienwege.pl

* Dla uczestników naszego śniadania prasowego przygotowaliśmy wysmakowane przekąski oraz wegańskie i ekologiczne press packi od naszych partnerów.. Będziemy wdzięczni za potwierdzenie obecności do czwartku 10 maja, do godziny 18:30 na mail magda.j@viva.org.pl

Kontakt:

Koordynator działań: Magdalena Góra, tel 661 054 866, e-mail: magda.j@viva.org.pl