Temat: Wybierz Miśka – wyjątkowy kalendarz na 2018 rok!

Wybierz Miśka – wyjątkowy kalendarz na 2018 rok!

„Wybierz Miśka” to charytatywny kalendarz, który właśnie został wydany po raz 13 i po raz 13 pomaga kilku różnym fundacjom, schroniskom i grupom wolontariackim, które działają na rzecz zwierząt w Polsce. W tym roku ambasadorem kalendarza został znany sportowiec i trener Akop Szostak.

Dlaczego „Wybierz Miśka” nazywamy wyjątkowym kalendarzem? To jedyny w Polsce kalendarz charytatywny, który wspiera organizacje działające na rzecz zwierząt.

 „Wybierz Miśka” jest wydawany przez Fundację Viva! już od 13 lat. Środki z jego sprzedaży trafiają na konta kilkunastu domów tymczasowych, fundacji, grup, schronisk i stowarzyszeń, które aktywnie angażują się w pomoc zwierzętom potrzebującym opieki i troski.

Jeśli chcesz pomagać, ale nie masz na to czasu albo brakuje Ci sił – wesprzyj wolontariuszy i ich podopiecznych, kupując kalendarz „Wybierz Miśka”.

Każda edycja kalendarza miała swojego patrona – znaną osobę zaangażowaną w pomoc zwierzętom. Tegoroczny ambasador „Wybierz Miśka” to Akop Szostak – znany sportowiec i trener.

Organizacje, którym pomagamy, kupując kalendarz:

·         Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie,

·         Grupa Wolontariuszy Zwierzaki z Mińska,

·         Grupa Wolontariuszy 4Dogs,

·         Fundacja Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt – Viva!,

·         Stowarzyszenie Życie dla Zwierząt,

·         Grupa Wolontariuszy Viva! Interwencje,

·         Grupa Wolontariuszy Pomorski Koci Dom Tymczasowy,

·         Fundacja Pomocy Goldenom Aurea,

·         Fundacja dla Zwierząt Dar Serca,

·         Grupa Wolontariuszy ProFelis,

·         Fundacja Zwierzochron,

·         Grupa Wolontariuszy Viva! Gryzonie.

Kalendarz jest dostępny w sklepiku Fundacji Viva! www.sklepik.viva.org.pl. Można go również kupić po wcześniejszym skontaktowaniu się z wolontariuszami wybranej organizacji, którą pragniemy wesprzeć.

Więcej informacji na temat kalendarza znajdziecie na stronie www.wybierzmiska.pl.
Kalendarz można kupić w sklepiku Fundacji Viva! www.sklepik.viva.org.pl, lub kontaktując się z wolontariuszami wybranej przez siebie organizacji, którą pragniemy wesprzeć.

Na wszystkie pytania związane z kalendarzem odpowie Magdalena Buszko z Fundacji Viva!. Kontakt mailowy: magda@viva.org.pl