Temat: Wielka aukcja na rzecz bezdomnych zwierząt

Informacja prasowa, 03.10.2012 r.

Wielka aukcja na rzecz bezdomnych zwierząt

Fundacja Viva! organizuje charytatywną aukcję na rzecz schroniska w Korabiewicach w dniu 5 października w Warszawie, pod patronatem Business Centre Club. Będzie można wylicytować m.in. piłkę z autografem Ronaldo, płytę z autografem Paula McCartneya i olimpijską koszulkę Mateusza Kusznierewicza.

Wielką aukcję i galę na rzecz bezdomnych zwierząt w restauracji Endorfina Foksal poprowadzą Natalia Jakuła, Piotr Kukulski, Michał Piróg i Maja Ostaszewska. Swój udział w imprezie zapowiedziało wiele gwiazd oraz osób ze świata mediów i biznesu.

fot_zwierzakompstryk_pl

Wśród licytowanych przedmiotów znajdą się m.in. piłka z autografem Ronaldo, olimpijska koszulka Mateusza Kusznierewicza, płyta z autografem Paula McCartneya, współprowadzenie programu „Pytanie na Śniadanie” z Michałem Olszańskim, pobyt na planie zdjęciowym serialu „M jak Miłość”, zdjęcie Joanny Krupy z imienną dedykacją, partia brydża z Renatą Dancewicz, czapka zrobiona przez Agatę Buzek oraz porady wizażu i stylizacji Mai Sablewskiej. Pełna lista fantów dostępna jest pod linkiem: http://vivaty.pl/przedmioty-na-aukcje

Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na wykupienie terenu, na którym znajduje się schronisko oraz na jego utrzymanie i odbudowę. Fundacja Viva! opiekuje się żyjącymi tu zwierzętami od lutego, ponosząc wszelkie koszty związane z ich utrzymaniem, leczeniem i sterylizacją, które wynoszą ok. 50 tys. złotych miesięcznie.

Podczas gali statuetkami Vivaty Korabiewic uhonorowane zostaną gwiazdy oraz osoby ze świata mediów i biznesu, które najbardziej zaangażowały się w poprawianie losu ponad 400 mieszkańców schroniska w Korabiewicach – psów, kotów, koni i niedźwiedzi.

Patronat honorowy nad galą i aukcją sprawuje Business Centre Club, a główny sponsor to KMC Services. Gospodarzem i partnerem imprezy jest restauracja Endorfina Foksal.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym nie jest obojętny los bezdomnych zwierząt. Lista fantów, partnerów i sponsorów jest otwarta do piątku – mówi Cezary Wyszyński, prezes Fundacji Viva! Osoby i firmy, które chciałyby wziąć udział w aukcji, mogą zgłaszać swoje uczestnictwo poprzez http://vivaty.pl/kontakt.

Gala i aukcja na rzecz schroniska w Korabiewicach obędzie się w piątek 5 października o godz. 17.00
w restauracji Endorfina Foksal, przy ul. Foksal 2 w Warszawie.

Dodatkowe informacje:
Cezary Wyszyński, Fundacja MRNRZ Viva!, cezary@viva.org.pl, tel. 502 279 920
Monika Bukowska, Fundacja MRNRZ Viva!, m.bukowska@viva.org.pl, tel. 790 102 286