Temat: Premierowy pokaz filmu Diet Fiction - Warszawa

Już 20 maja o godz. 20:00 zapraszamy do Kina Helios w Blue City na polską premierę filmu Diet Fiction autorstwa Michała Siewierskiego!

Premiera odbędzie się w ramach XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Wege objętego patronatem prezydenta m.st. Warszawy.

Diet Fiction to przełomowy pełnometrażowy film dokumentalny autorstwa wielokrotnie nagradzanego filmowca i producenta popularnego filmu dokumentalnego pt. „Food Choices”. Oglądając „Diet Fiction”, podążamy śladami nieustraszonego twórcy filmowego podczas ekscytującej podróży do kontrowersyjnego świata diet i odchudzania, odkrywając wraz z nim kilka szokujących faktów, a także konfrontując popularne mity oraz sprzeczne informacje propagowane przez przemysł spożywczy przez ostatnie kilkadziesiąt lat. Film pokazuje druzgocący wpływ, jaki otyłość ma na życie wielu osób, i odkrywa przed widzem nowe, przełomowe wizje, jak również dowody naukowe, które mogą pomóc nam stracić zbędne kilogramy i utrzymać prawidłową masę ciała, a także poprawić stan zdrowia.

W filmie zobaczymy i posłuchamy autorytetów z dziedziny medycyny, takich jak Michael Greger, Dean Ornish czy Neal Barnard – mówi Cezary Wyszyński, prezes Fundacji Viva!.

Autor filmu, Michał Siewierski, to światowej sławy producent telewizyjny nominowany do nagrody Emmy i dokumentalista, z ogromną pasją do tworzenia pozytywnych zmian w świecie poprzez swoją pracę. Po 15 latach spędzonych jako reżyser i producent reklam telewizyjnych, Michał postanowił poświęcić swoje życie tworzeniu filmów, które mogą przynieść korzyści ludzkości, głównie poprzez zwalczanie niesprawiedliwości, zmniejszanie cierpienia i ratowanie życia. Jego prace były prezentowane w 190 krajach i przetłumaczone na ponad 20 języków. Michał jest dumnym ojcem, mężem, miłośnikiem zwierząt i dietetykiem.
Na wydarzenie zapraszamy wszystkich, bez żadnych ograniczeń wiekowych. Osoby zainteresowane tematyką odżywiania, wpływu jedzenia na zdrowie, profilaktykę i rozwój chorób nie powinny tego przegapić – mówi Anna Żuchniewicz, koordynatorka kampanii VivaZdrowie.

W cenie biletu atrakcyjne upominki dla gości.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1218619381650153/

Link do biletów: https://www.helios.pl/57,Warszawa/BazaFilmow/Szczegoly/film/15372/Diet-fiction?fbclid=IwAR1w1q9yc8waMb6MIBI5DKJs9HA-HN6WWLmU2wRa7tuk0ToNVFKCL7k4gkw

Kontakt do organizatora:
Anna Żuchniewicz 733-741-725, ania.z@viva.org.plRezygnacja z otrzymywania wiadomości lub uaktualnienie danych kontaktowych.