Temat: Kasa Psu Na Budę

Kasa Psu Na Budę

Zbliża się zima i potrzeby schronisk rosną w zastraszającym tempie. Korabiewice są jednym z nielicznych schronisk nieotrzymujących dotacji gminnych. Działają jako fundacja i utrzymują się wyłącznie z datków. Korabki i ich podopieczni (nie tylko psy!) są nam szczególnie bliskie i dlatego w dniach 24-25 września Psiastkarnia we współpracy ze schroniskiem w Korabiewicach organizuje w podwarszawskim Konstancinie dwudniowy event, łączący naszą osobistą okazję do świętowania <3 urodziny Psiastkarni>, z bliskim naszemu sercu celem - zbiórką funduszy na wsparcie schroniska.  Przez całe dwa dni bawimy się i zbieramy fundusze na nowe budy i bieżące potrzeby schroniska. Wydarzeniu towarzyszyć będzie zlot dawnych podopiecznych schroniska w Korabiewicach.

 

Pierwszy dzień zaczynamy aktywnie już od 10:00, ćwicząc yogę pod okiem @Keyoga (Kej Drewa-Sentkiewicz), następnie między innymi wytańczymy siódme poty z Janją Lesar (o 12:00) oraz zumbujemy ze Stefanem Jakóbczykiem (o 14:00). Treningi są dla chętnych dodatkowo biletowane –całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na bieżące potrzeby Korabiewic - licytujemy bilety od 10 zł poprzez aukcje charytatywne Allegro: http://charytatywni.allegro.pl/listing?query=psiastkarnia&scope=all&inDescription=1

Przez cały dzień realizowane będą także drobne konkursy i zabawy dla psów, i ich właścicieli - m.in. zabawy agility, spotkania indywidualne z trenerami, lekarzem weterynarii oraz dietetykiem. Przez cały dzień prowadzona będzie sprzedaż "losów na loterię" czyli nagród niespodzianek, z której środki w całości przekazane będą na bieżące utrzymanie schroniska.

 

We wnętrzach Psiastkarni przez cały weekend odwiedzający będą mogli podziwiać przygotowane przez gwiazdy, artystów, dziennikarzy i sportowców prace pod hasłem "Mój Pies ".
W akcję zaangażowali się między innymi m.in. Edyta Herbuś, Anna Prus, Anna Popek, Ewa Wojciechowska, Jacek Poniedziałek , Leszek Stanek, Agnieszka Mrozińska, Małgorzata Bogdańska i Marek Koterski oraz Kamila Szczawińska. Wszystkie prace z dedykacją od autorów oraz przedmioty przekazane na aukcje będą możliwe do kupienia podczas imprezy i przez licytację na internetowych aukcjach charytatywnych z bezpośrednim wskazaniem celu - wsparcia Schroniska w Korabiewicach.

Wieczorem odbędzie się premiera nowego kalendarza - Psiarelli 2017, w ciekawy sposób łączącego siłę i delikatność. Zupełnie nowa, długo oczekiwana odsłona korabkowych podopiecznych w ramionach fascynujących modeli. Premierowy bankiet uprzyjemni m.in. recital artystki będącej tegorocznym objawieniem polskiej sceny muzycznej oraz występ Arka Grochowskiego z zespołu Heroes Get Remembered, który wykona przejmujący utwór „Hau hau psia pieśń” z tekstem Marka Koterskiego. Dochód ze sprzedaży pierwszych egzemplarzy Psiarelli oraz prac i przedmiotów przekazanych na licytację w całości zasili konto Schroniska w Korabiewicach.

25/09 to dzień pierwszych Targów Petcetera - targów dla miłośników zwierząt , których wystawcy również dołożą swoją cegiełkę na rzecz Korabiewic. Tego dnia tworzymy przestrzeń, w której każdy właściciel pupila będzie mógł znaleźć dla niego i dla siebie unikalne akcesoria i prezenty. Kupując pomagamy.

Będzie to także kolejny dzień atrakcji - konkursy, zabawy agility, czy też sesje zdjęciowe pupili to tylko część planowanych punktów programu, którego najważniejszymi elementami będą charytatywny dogtrekking pod patronatem naszego partnera Hunter Polska oraz zlot korabkowych adopciaków.

 

Zapraszamy serdecznie do dołączenia do wydarzenia na Facebooku oraz promowania go: facebook.com/events/1591409267821414 oraz udziału w wydarzeniu 24-25 września w podwarszawskim Konstancinie.

Zapraszamy do kontaktu zwrotnego, abyśmy mogli dodać Państwa do listy mediów zaangażowanych w akcję i dołączyć link do publikacji oraz Państwa logo.

 

Psiastkarnia, Fundacja Viva i Schronisko w Korabiewicach. + 48 791 765 399 info@psiastkarnia.pl