Temat: Kalendarz Wybierz Miśka pomaga po raz jedenasty!

Kalendarz Wybierz Miśka pomaga po raz jedenasty!

Wyczekiwany i wypatrywany przez wszystkich miłośników zwierząt kalendarz Wybierz Miśka już jest! Ambasadorkami najstarszego wydawanego w Polsce charytatywnego kalendarza na rzecz zwierząt w 2016 r. będą Paulina i Natalia Przybysz. Tradycyjnie „Misiek” pomaga kilkunastu różnym organizacjom: fundacjom, schroniskom i grupom wolontariackim, które łączy wspólny cel – ochrona i ratowanie zwierząt. W roku 2016 tych organizacji jest aż czternaście!

 

Pomaganie przez kupowanie to modny w ostatnich czasach trend. Różne organizacje społeczne prześcigają się w tworzeniu coraz nowszych i bardziej atrakcyjnych produktów, z których sprzedaży dochód wspiera pomoc dla podopiecznych tychże placówek.

Fundacja Viva poszła o krok dalej i jak do tej pory jest jedyną organizacją, która łączy pomoc wielu grupom za pośrednictwem jednego, przepięknego kalendarza. Już od 11 lat ukazuje się kalendarz promujący adopcje i pomoc bezdomnym zwierzętom – piękny, opatrzony zdjęciami prawdziwych zwierzaków w potrzebie będących podopiecznymi kilkunastu różnych organizacji: fundacji, schronisk i grup wolontariackich, które łączy wspólny cel – ochrona i ratowanie zwierząt.

Nasz kalendarz wsparły znane ze swojej miłości do zwierząt – Natalia i Paulina Przybysz, które na okładce kalendarza pozują ze zwierzętami ze schroniska w Korabiewicach.

Kogo będziemy wspierać w 2016 roku? Są to cudowni ludzie, którzy od lat pracują, by poprawić byt psów, kotów, zwierząt gospodarskich, a także… egzotycznych – wszystkich, które doświadczyły wiele złego ze strony człowieka.

W 2016 roku, w kalendarzu zaprezentują się następujące organizacje:

·       Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

·       Fundacja Pomocy Goldenom AUREA

·       Fundacja Św. Franciszka „Pomóż zwierzętom - naszym małym braciom"

·       Fundacja dla zwierząt „Dar Serca”

·       Fundacja Azylu Koci Świat

·       Stowarzyszenie Ptaki Polskie

·       Stowarzyszenie Życie dla Zwierząt

·       Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku

·       Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie

·       Grupa 4dogS

·       Grupa Viva! – Interwencje

·       Grupa „Koty spod Mostu”

·       Grupa Pomorski Koci Dom Tymczasowy

·       Grupa Zwierzaki z Mińska

Każda z 14 organizacji tradycyjnie znalazła swoje miejsce w kalendarzu dużego formatu (A3). Dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla zwierząt i wsparcie uczestniczących w projekcie stowarzyszeń i fundacji.

Kalendarz jest oprawiony w spiralę, co ułatwia przerzucanie kolejnych kart. Kalendaria są drukowane na papierze kredowym, matowym – tak aby zdjęcia podopiecznych organizacji pięknie się prezentowały.

 

 

Koordynatorka projektu „Kalendarz Wybierz Miśka 2016”

Magdalena Buszko, tel. 506-357-299, magda@viva.org.pl

www.wybierzmiska.pl