Temat: Kalendarz Wybierz Miśka już w przedsprzedaży!

Kalendarz Wybierz Miśka już w przedsprzedaży!

To już dziewiąta edycja najstarszego w Polsce charytatywnego kalendarza na rzecz zwierząt Wybierz Miśka. Dlaczego jest wyjątkowy? Dochód z jego sprzedaży wspiera kilkanaście zajmujących się zwierzętami organizacji, schronisk oraz grup wolontariuszy z całej Polski. W tym roku gwiazdą naszego kalendarza jest znana aktorka Maja Ostaszewska.

Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! przygotowała kolejną edycję charytatywnego kalendarza akcji Wybierz Miśka (www.wybierzmiska.pl), która propaguje adopcje bezdomnych zwierząt oraz wolontariat w schroniskach. W tym roku na okładce kalendarza znalazło się zdjęcie Mai Ostaszewskiej.

Podobnie jak w poprzednich latach, kalendarz na rok 2014 przybliża działalność kilkunastu organizacji prozwierzęcych i zachęca do ich wspierania. Każda z nich od lat niesie pomoc odrzucanym i krzywdzonym zwierzętom. Zaprezentowane w kalendarzu organizacje działają na rzecz nie tylko miejskich psów i kotów, ale także zwierząt wykorzystywanych w laboratoriach, hodowanych na futra czy uratowanych z transportu do rzeźni.

Nowa edycja jest wyjątkowa, gdyż dochód z niej po raz pierwszy pomoże aż 18 organizacjom, grupom wolontariackim i schroniskom! 14 organizacji tradycyjnie znajdzie swoje miejsce w kalendarzu dużego formatu A3. Kolejne cztery znajdziecie w ślicznym kalendarzu biurkowym.

Wszystko po to, by pomóc jak najliczniejszym zwierzątom!

W roku 2014 dochód z kalendarza Wybierz Miśka wspomoże:

·    Fundację Viva – Akcja dla Zwierząt

·    Fundację Aurea

·    Fundację Mondo Cane

·    Fundację Św. Franciszka

·    Fundację Adopcje Malamutów

·    Fundację Czarna Owca Pana Kota

·    Fundację Dar Serca

·    Stowarzyszenie Życie Dla Zwierząt

·    Stowarzyszenie Ptaki Polskie

·    Stowarzyszenie Pomocy Świnkom Morskim

·    Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie

·    Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku

·    Pomorski Koci Dom Tymczasowy

·    Psom na Pomoc

·    Zwierzęta z Mazowsza

·    Koty S.O.S.

·    Dom Tymczasowy u Magdy

·    Kocia Łapka

Kalendarz jak co roku przygotowujemy z ogromną starannością i dbałością o szczegóły (8 kartek z 14 kalendariami, format: A3 (303,2 x 404,6), kreda 200g mat, 4+4, oprawa – spirala z zawieszką). Jest dostępny bezpośrednio u wolontariuszy i na stronach organizacji znajdujących się w kalendarzu.

Dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla zwierząt i wsparcie uczestniczących w projekcie stowarzyszeń i fundacji.

 

Więcej informacji:

Magdalena Buszko
mail:
magda@viva.org.pl
tel. 506-357-299

Zdjęcia kalendarza:

https://app.box.com/s/msxyjb5dqg8klonos7yy