Temat: Kalendarz Paka Dla Bezdomniaka już w sprzedaży!

Kalendarz Paka Dla Bezdomniaka już w sprzedaży!

Akcja "Paka Dla Bezdomniaka", doczekała się pierwszego wydania kalendarza. Przypomnijmy, że kampania prowadzona przez Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt Viva, ma na celu zapewnienie dobrej jakości karmy, zwierzętom zamieszkującym Schronisko w Korabiewicach. Bezdomne czworonogi, można wspomóc kupując pakę o wartości 5 zł na stronie: www.pakadlabezdomniaka.pl, a partnerzy akcji, podwoją wartość każdego zamówienia.

Do akcji od początku dołączyło wielu znanych i lubianych, którzy gorąco zagrzewali do wspomagania bezdomniaków i promowali ją w programach tv, w których brali udział jak Agata Buzek, Maja Ostaszewska i Pola Pospieszalska, a także na swoich fanpejdżach, jak np. Majka Jeżowska.

Śmiało możemy powiedzieć, że mamy wielkie szczęście, ponieważ nasze akcje wspiera wielu dobrych ludzi, którzy na różne sposoby przyczyniają się do polepszania warunków życia naszych podopiecznych - mówi Cezary Wyszyński, prezes fundacji.

Do grona Przyjaciół fundacji, dołączyła w tym roku również Agencja Moon Fashion Creation,

która zaofiarowała pomoc w wydaniu kalendarza i wzięła na siebie większość związanej z tym pracy.

W sesji udział wzięły duety: znana osoba - gwiazda ludzka i wyadoptowany ze schroniska pies - psia gwiazda.

Zdecydowaliśmy, że postawimy na pokazanie psów, które mają już domy, aby nie stresować schroniskowych i nie dawać im fałszywej nadziei, po to by potem odwieźć je ponownie do boksów po sesji zdjęciowej. Wszystkie psie gwiazdy, zostały adoptowane z naszego schroniska, są w końcu szczęśliwe i uszczęśliwiają swoje nowe rodziny - zapewnia dalej Monika Bukowska - koordynatorka kampanii.

Wśród osób, które użyczyły wizerunku do kalendarza znalazły się: Majka Jeżowska, Izabella Trojanowska, Agata Buzek, Olga Frycz, Agnieszka Więdłocha, Dorota Deląg, Edyta Herbuś, Magda Steczkowska, Andżelika Piechowiak, Aleksandra Nieśpielak, Agnieszka Włodarczyk i Maria Góralczyk.

Kalendarz będzie do kupienia w sklepach Empiku od 15 grudnia, a już dzisiaj można go kupić na stronie www.viva.org.pl/kalendarz - w limitowanej serii 1.000 szt.

kontakt: Monika Bukowska m.bukowska@viva.org.pl 514-192-279

--

Produkcja:

MOON Fashion Creation sp. z o.o.- Monika Guzińska

Asystent produkcji: Milena Celmer, Fotograf- Michał Grzyb, Wizaż- Adrianna Merska, Stylizacja- Marta Godlewska, Włosy- ufryzjerow.pl, Studio- Czarne Owce, Grafika kalendarza-Aleksandra  Bajkowska - Mazur

Partnerzy - Czarne Owce Uufryzjerów. keko.pl ,Flayers, Empik , Mental Fly

Patroni - Uwaga w Twojej Sprawie ,Świat Elit , Kobietamag.pl, Trendz.pl, Fashionnow.pl, Fashion Magazine, Plejada