Temat: Demo Ubój Rytualny | nowe Vege | zbieramy na stajnie dla.. świń ;-)

Newsletter Fundacji Viva! Akcja Dla Zwierząt
Prosimy o przesyłanie naszego newslettera dalej, zamieszczanie jego treści na forach i stronach internetowych, udostępnianie na Facebooku i branie udziału w naszych akcjach!
Like
Marsz - protest przeciwko legalizacji uboju rytualnego 12 czerwca – Warszawa
TERAZ niezbędna jest CAŁKOWITA MOBILIZACJA, bo nadszedł czas decyzji w sejmie!  Jesteśmy na ostatniej barykadzie i na wagę złota jest każdy człowiek na manifestacji! Sejm jest podzielony i możemy wygrać kilkoma głosami. Spotykamy się o godz. 13:00 pod siedzibą Ministerstwa Rolnictwa na ulicy Wspólnej 30. Następnie przemaszerujemy pod Sejm na ulicę Wiejską, gdzie odbędzie się druga odsłona manifestacji:
 Więcej o proteście »
Like
Zbiórka na stajnię angielską dla... świnek ;-)
Obecnie musimy wybudować dwa boksy w stylu stajni angielskiej. Jednak nie zamieszkają tam konie, a... dwie nowe świnki. Jedna z nich – Rozalka już w Korabiewicach przebywa. To słynna świnka Blondynka, która uciekła od swojego gospodarza, a później bawiła się w kotka i myszkę z próbującymi ją złapać policjantami. Wśród całej masy listów o pomoc dla Blondynki znalazł się jeszcze jeden list. Napisany przez zrozpaczoną panią Iwonę – opiekunkę świnki Chrumisia, który również szuka nowego domu! Weź udział w zbiórce!
Zalicytuj na allegro »
Like
Nowe Zeszyty Praw Zwierząt już w sklepiku Vivy!
Tym razem w numerze część tekstów poświęciliśmy kwestii abolicjonizmu i welfaryzmu w ruchu prozwierzęcym. W numerze m.in.: "Gatunkowizm i język" - w jaki sposób nasz codzienny język uprzedmiotawia zwierzęta? | "Paradoksy abolicjonizmu" - początek dyskusji o ideach abolicjonizmu | "Abolicjonizm kontra reformizm" - bardzo ważny artykuł o strategiach ruchu wyzwolenia zwierząt
Więcej o ZPZ »
Like
Wirtualne PRZYTULASY dla zwierząt w potrzebie!
Akcja naszej fundacji - Zaginął Dom – podaje rękę prywatnym osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji, chcą pomóc zwierzętom lecz jest to niezwykle trudne z powodów finansowych. Stworzyliśmy platformę dzięki której pomagacie tym, którzy pomagają... Zachęcamy do wirtualnego przytulenia tych wszystkich zwierzaków, które z racji tego, że nie są pod opieką żadnej Fundacji czy Stowarzyszenia nie mają szansy na otrzymanie pomocy. Prosimy, odmień los zwierzaków, kupując wirtualnego PRZYTULASA!
Zalicytuj na allegro »
Like
Do adopcji: Oto Ping & Pong
Ping i Pong to mali koci bracia, którzy zostali porzuceni na pustej posesji. Na szczęście szybko piszczeniem z głodu zawołali sobie pomoc. Maluchy mają ok. 8 tygodni. Są bardzo żywi i energiczni. Uznali, że jedyne miejsce właściwe kotu do spania to łóżko człowieka i całą noc mruczą kołysanki tuląc się do ludzi;) Obaj to gaduły i chętnie opowiadają o swoich dolach i niedolach z przebiegu dnia Ping jest bardziej refleksyjny i ochoczo pcha się na kolana, Pong za to uważa, że człowiek to świetny kompan do zabawy i co rusz próbuje skłonić go do zabawy piórkami lub piłeczką, po czym słodko zasypia na kolanach… Chłopcy są ze sobą zżyci i stanowią idealny dwupak do adopcji
Dowiedz się więcej »
Like
Nowy numer VEGE już w sprzedaży!
Szukajcie nas w Empikach. W numerze m.in. : Sir Paul: ryba też człowiek - energiczny promotor wegetarianizmu koncertuje w Polsce! | desery wczesnego lata - ulubienica wielu, aromatyczna, słodka truskawka, w przepisach do odbierania wszystkimi zmysłami | ziemianie wegetarianie - czy na Marsie, kiedy już go skolonizujemy, będziemy jeść mięso? | ptaki w budynkach - z kim dzielimy domy? W piwnicy koty, a na dachu… potrzebni lokatorzy | filozof schodzi na ziemię - ekologia głęboka – brzmi poważnie, ale w wykonaniu jest prostsza niż się wydaje. Sprawdź!
Nowy numer VEGE »