Temat: Debata Białe Kłamstwa - Warszawa 20.10.2018

Debata Białe Kłamstwa

20 października 18.00

Warsztat pl. Konstytucji 4, WarszawaMleko - dlaczego je pijemy i czy wychodzi nam to na zdrowie? Skąd, jeśli nie z mleka, czerpać wapń? Czy bez mleka grozi nam osteoporoza? Czy można uprawiać sport nie jedząc mięsa i produktów mlecznych?

20 października, podczas debaty Białe Kłamstwa organizowanej przez Fundację Viva, odpowiedzi na te i inne pytania poszukają:

Małgorzata Sobczyk – dietetyk i doktorantka SGGW. Poza konsultacjami dietetycznymi zaangażowana jest w szeroko pojętą edukację żywieniową: prowadzi wykłady, warsztaty i bierze udział w konferencjach naukowych. Jest współautorką książki „Uodpornij się, jedząc świadomie” i prowadzi bloga BiteThru.

Violetta Domaradzka i Robert Zakrzewski – weganie, ultramaratończycy, autorzy książek “Kuchnia dla serca”, “Kuchnia dla biegaczy” oraz “Love Vegan”. Założyciele Run Vegan, organizującego Bieg Wegański i Gorce Ultra-Trail. Prowadzący Bulwar Wegański i Bistro Run Vegan w Hali Gwardii.

Adam Kuncicki – kulturysta na diecie roślinnej, trener personalny i bloger, student UWM w Olsztynie. Udowadnia, że budowanie masy i sylwetki na diecie wegańskiej jest możliwe!

Debatę poprowadzi Maciej Weryński - redaktor naczelny Magazynu Vege.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/332304323899764

Kontakt do organizatorów:

Magda Góra 661 054 866 / magda.j@viva.org.pl