Temat: Adamczyk, Cielecka, Chyra, Ostaszewska, Skiba, Zbieć na billboardach akcji charytatywnej Paka dla Bezdomniaka

Ruszyła nowa edycja akcji „Paka dla Bezdomniaka”. Jest to kampania przygotowana we współpracy Fundacji Viva! i firmy Keko.pl. Za kreację, produkcję filmu viralowego oraz przygotowanie strony internetowej odpowiedzialna jest agencja AtomClick. W ramach akcji w kilku dużych miastach w Polsce zostaną umieszczone billboardy z wizerunkami znanych osób połączonymi ze zdjęciami zwierząt ze Schroniska w Korabiewicach.

Pomysł polega na przekazaniu paczki żywnościowej o wartości 5 złotych dla najbardziej potrzebujących zwierząt ze schroniska w Korabiewicach. Można przekazać dowolna ilość „pak”, a każda z nich zostanie podwojona przez zaangażowanych w akcje producentów karm. Co miesiąc „paka” trafia do schroniska, zamieniając się w realną pomoc dla naszych podopiecznych.

Kampania ma wesprzeć zwierzęta ze schroniska w Korabiewicach ale jej przekaz i zasięg ma zwrócić uwagę na wszechobecny w naszym kraju problem bezdomności zwierząt. Chcemy pokazać, że ludzie mogą i powinni łączyć siły w słusznej sprawie bo wtedy wiele poważnych problemów znajduje rozwiązanie.


W świecie tak bardzo zdominowanym przez człowieka, zwierzęta nie poradzą sobie same. My odpowiadamy za wszystkie nieszczęścia, które je spotykają i to my ,musimy zachować się odpowiedzialnie. Jak zwykle akcje wsparła wieloletnia Przyjaciółka fundacji Viva – Maja Ostaszewska :”Akcja "Paka dla Bezdomniaka" ma zapewnić zwierzętom pożywienie ale też zwrócić uwagę na problem bezdomności zwierząt i pokazać , ze pomaganie jest łatwe i razem  możemy wykarmić dużą ilość czworonogów. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za ich los.”

Wspierająca od lat Vivę , Agata Buzek również gorąco zachęca do udziału wszystkich zainteresowanych :” Przyłącz się do akcji „Paka dla Bezdomniaka“. Dzięki Twojemu wsparciu zwierzęta nie będą głodne.”

Akcję wsparli swoim wizerunkiem Piotr Adamczyk, Agata Buzek, Andrzej Chyra, Magda Cielecka, Majka Jeżowska, Edyta Olszówka, Jacek Poniedziałek i Krzysztof Skiba, Rafał Zbieć.

Patronatu honorowego użyczyli kampanii: Prezydent miasta st. Warszawy i Business Center Club.

Patronatem medialnym objęli akcję: TVN, Onet, Radio Eska i Stroer.

Zdjęcia wykorzystane w kreacjach przygotowanych przez AtomClick zostały wykonane przez agencje WBF Foto i 8kwietnia.

Do grona wspierających kampanię dołączy wkrótce wiele kolejnych wspaniałych osób, które świadome mocy takiej akcji społecznej, chcą mieć udział w pomaganiu całkowicie zależnym od człowieka istotom.

Więcej informacji na stronie akcji: http://www.pakadlabezdomniaka.pl

Kontakt: Monika Bukowska m.bukowska@viva.org.pl 514-192-279